| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 30½'' - 77.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Brown |








| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 30½'' - 77.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Brown |