| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 35'' - 89cm |
| Hips | 39'' - 98.5cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 35'' - 89cm |
| Hips | 39'' - 98.5cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |