| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Light Blonde |
| Eyes | Blue |




| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Light Blonde |
| Eyes | Blue |