| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 4½ - 37.5 |
| Hair | Bald |
| Eyes | Brown |


| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 4½ - 37.5 |
| Hair | Bald |
| Eyes | Brown |