| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 86cm/34'' |
| Chest | 37'' - 94cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 86cm/34'' |
| Chest | 37'' - 94cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |