| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 33½'' - 85.5cm |
| Hips | 35½'' - 90cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Inseam | 31½'' - 79.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Eyes | Green |





| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 33½'' - 85.5cm |
| Hips | 35½'' - 90cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Inseam | 31½'' - 79.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Eyes | Green |