| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 61cm/24'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Red |
| Eyes | Brown |



| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 61cm/24'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Red |
| Eyes | Brown |