| Height | 192cm/6' 3½'' |
| Waist | 77cm/30½'' |
| Chest | 40'' - 101cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Inseam | 33½'' - 84.5cm |
| Shoes | 11 - 45.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 192cm/6' 3½'' |
| Waist | 77cm/30½'' |
| Chest | 40'' - 101cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Inseam | 33½'' - 84.5cm |
| Shoes | 11 - 45.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |