| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 34½'' - 88cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 29½'' - 75cm |
| Shoes | 3 - 36 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 34½'' - 88cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 29½'' - 75cm |
| Shoes | 3 - 36 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |