| Height | 188cm/6' 2'' |
| Waist | 91.5cm/36'' |
| Chest | 37½'' - 95.5cm |
| Hips | 34½'' - 87.5cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Brown |




| Height | 188cm/6' 2'' |
| Waist | 91.5cm/36'' |
| Chest | 37½'' - 95.5cm |
| Hips | 34½'' - 87.5cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Brown |