| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Bust | 36'' - 92cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 4½ - 37.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Bust | 36'' - 92cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 4½ - 37.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |