| Height | 162.5cm/5' 4'' |
| Waist | 78cm/30½'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 162.5cm/5' 4'' |
| Waist | 78cm/30½'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |