| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 30'' - 76.5cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |





| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 30'' - 76.5cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |