| Height | 167.5cm/5' 6'' |
| Waist | 72.5cm/28½'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |





| Height | 167.5cm/5' 6'' |
| Waist | 72.5cm/28½'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |