| Height | 164cm/5' 4½'' |
| Waist | 63.5cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 164cm/5' 4½'' |
| Waist | 63.5cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |