| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 81.5cm/32'' |
| Chest | 37'' - 94.5cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |



| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 81.5cm/32'' |
| Chest | 37'' - 94.5cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |