| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue |





| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue |