| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |


| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |