| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 60cm/23½'' |
| Bust | 32½'' - 82cm |
| Hips | 35½'' - 90cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |














| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 60cm/23½'' |
| Bust | 32½'' - 82cm |
| Hips | 35½'' - 90cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |