| Height | 180cm/5' 11'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |
















| Height | 180cm/5' 11'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |