| Height | 185cm/6' 1'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Chest | 35½'' - 90cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |












| Height | 185cm/6' 1'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Chest | 35½'' - 90cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |