| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 78.5cm/31'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 29'' - 74cm |
| Shoes | 8 - 42.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |





| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 78.5cm/31'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 29'' - 74cm |
| Shoes | 8 - 42.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |