| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 33½'' - 85cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |












| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 33½'' - 85cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |