| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |






| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |