| Height | 169cm/5' 6½'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green/Brown |






| Height | 169cm/5' 6½'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green/Brown |