| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |