| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Hazel |





| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Hazel |