| Height | 185cm/6' 1'' |
| Waist | 83.5cm/33'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |




| Height | 185cm/6' 1'' |
| Waist | 83.5cm/33'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |