| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 35'' - 89.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Green |






| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 35'' - 89.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Green |