| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |