| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 63.5cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 33½'' - 85cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Brunette |
| Eyes | Green |





| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 63.5cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 33½'' - 85cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Brunette |
| Eyes | Green |