| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Blue |








| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Blue |