| Height | 180.5cm/5' 11'' |
| Waist | 59cm/23'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |











| Height | 180.5cm/5' 11'' |
| Waist | 59cm/23'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |