| Height | 187.5cm/6' 2'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Chest | 42'' - 106.5cm |
| Hips | 40'' - 101cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |

| Height | 187.5cm/6' 2'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Chest | 42'' - 106.5cm |
| Hips | 40'' - 101cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |