| Height | 184cm/6' 0½'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 39'' - 99cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Inseam | 32½'' - 82cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green/Brown |








| Height | 184cm/6' 0½'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 39'' - 99cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Inseam | 32½'' - 82cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green/Brown |