| Height | 167.5cm/5' 6'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 32½'' - 83cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |




| Height | 167.5cm/5' 6'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 32½'' - 83cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |