| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 33½'' - 84.5cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Ash Blonde |
| Eyes | Blue |





| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 33½'' - 84.5cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Ash Blonde |
| Eyes | Blue |