| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 65cm/25½'' |
| Bust | 32½'' - 82cm |
| Hips | 31½'' - 80cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Red |
| Eyes | Blue |






| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 65cm/25½'' |
| Bust | 32½'' - 82cm |
| Hips | 31½'' - 80cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Red |
| Eyes | Blue |