| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 61cm/24'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 8 - 41 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green/Brown |







| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 61cm/24'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 8 - 41 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green/Brown |