| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 30'' - 76cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |




| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 30'' - 76cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |