| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 75cm/29½'' |
| Bust | 34½'' - 88cm |
| Hips | 34½'' - 88cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brunette |
| Eyes | Blue/Grey |


| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 75cm/29½'' |
| Bust | 34½'' - 88cm |
| Hips | 34½'' - 88cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brunette |
| Eyes | Blue/Grey |