| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |