| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 58cm/23'' |
| Bust | 30'' - 76cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 3 - 36 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Hazel |



| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 58cm/23'' |
| Bust | 30'' - 76cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 3 - 36 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Hazel |