| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 29½'' - 75cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 29½'' - 75cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |