| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 64.5cm/25½'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Green |






| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 64.5cm/25½'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Green |