| Height | 187cm/6' 1½'' |
| Waist | 85cm/33½'' |
| Chest | 39½'' - 100cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Inseam | 31½'' - 80cm |
| Shoes | 11.5 - 46 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 187cm/6' 1½'' |
| Waist | 85cm/33½'' |
| Chest | 39½'' - 100cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Inseam | 31½'' - 80cm |
| Shoes | 11.5 - 46 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |