| Height | 167cm/5' 5½'' |
| Waist | 72cm/28½'' |
| Bust | 36½'' - 93cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Dress | 12-14 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 167cm/5' 5½'' |
| Waist | 72cm/28½'' |
| Bust | 36½'' - 93cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Dress | 12-14 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |