| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 35½'' - 90cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Auburn |
| Eyes | Brown |

| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 35½'' - 90cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Auburn |
| Eyes | Brown |