| Height | 160.5cm/5' 3'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |




| Height | 160.5cm/5' 3'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |