| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 63cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |











| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 63cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |